Naši "malí" foto-pomocníci - Peak Design Capture V3 (Diel 1.)

Thumbnail blog - Nasi mali pomocnici - Capture

"MALÝ TELOM, VEĽKÝ DUCHOM" - PEAK DESIGN CAPTURE CAMERA CLIP (V3)

Foto-pomocníci, ktorí nám uľahčujú a spríjemňujú život... V prvom dieli sa budeme venovať vychytávke od PEAK DESIGN-u, CAPTURE CAMERA CLIP V3.

 

Poznáte to, chystáte sa na fotenie: Fotoaparát - check, objektív - check, nejaká ta baterka/sd karta/filter - check, a tak ďalej... Povinná technika a príslušenstvo, bez ktorých sa len ťažko dá vybrať na úspešnú fotovýpravu. Potom tu však máme fotopríslušenstvo, ktoré nám svojou spoločnosťou dodáva ďalší, nový, úsmev na tvári :)

Reč je o príslušenstve, bez ktorého síce dokážeme fotografie zhotoviť, no s ich pomocou sa nám tak nejako ľahšie kráča, a to doslova!

Fujista_peak_design_capture_v3_2

Capture Camera Clip V3 som nevybral do prvého dielu "fotopomocníkov" náhodou. Aj napriek tomu, že som ho dlhšiu dobu registroval, nevenoval som mu zvýšenú pozornosť, no v súčasnosti je pre mňa pomocníkom, ktorý v mojom foto-živote zohráva rovnako dôležitú úlohu ako napríklad samotná batéria.

Predstavte si ten pocit voľnosti, kedy môžete mať fotoaparát neustále v pohotovosti, no napriek tomu bezpečne istený, a nechcete, aby Vám zrovna visel na krku (lebo je napríklad veľké teplo a očnica fotoaparátu sa vám šúcha o spotené bavlnené tričko, alebo len zrovna prcháte pred cválajúcou zverou v lese...), je to pocit na nezaplatenie :)

 

Je všestranný! Ocení ho každý fotograf, ktorý:

1) fotografuje napríklad akčnejšie žánre a potrebuje mať techniku bezpečne istenú, no neustále v pohotovosti

2) je krajinár, a ktorý sa pohybuje z kopca A na kopec B po svojich vlastných

3) je svadobný fotograf, ktorý používa viac ako jedno telo...

4) si len tak užíva prechádzku mestom počas fotenia streetu...

4) a tak ďalej...

 

Pripevníte ho na všetky puzdrá, brašne a batohy značky Peak Design (napr.: PD Everyday Backpack, PD Everyday Sling, PD Field Pouch, ...), ako aj na väčšinu batohov a brašní od alternatívnych výrobcov. Pokiaľ, však, nemáte v obľube fototašky, Capture V3 upevníte ľahko napríklad na podložku pod opasok Peak Design Pro Pad.

final_drobátko_1_fujista_capture

 

Samotná manipulácia je naozaj jednoduchá, presvedčte sa sami :)

final_drobátko_2_fujista_capture

 

Peak Design Capture Camera Clip V3 kúpite TU.

Fujista_peak_design_capture_v3_1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie