Nové aktualizácie firmware pre FUJIFILM X-Pro2, X-T2 X100F, X-T20

Firmware

Bezplatné aktualizácie poskytnú podporu pre "FUJIFILM X RAW STUDIO", zlepšia kompatibilitu použiteľnosti štúdiových bleskov, nový algoritmus tracking AF a ďalšie funkčné a operačné aktualizácie pre stále sa vyvíjajúcu radu bezzrkadloviek radu X.

 

 

FUJIFILM Corporation (prezident: Kenji Sukeno) ohlasuje plánovanú bezplatnú aktualizáciu firmvéru pre FUJIFILM X-Pro2, X-T2, X100F a X-T20. Tieto aktualizácie budú zverejnené v novembri a decembri 2017 a sú výsledkom požiadaviek na zlepšenie použiteľnosti a pridávanie nových funkcií.

 

Inštalácia týchto aktualizácií firmvéru pridá pre softvér "FUJIFILM X RAW STUDIO" novú podporu, ktorá umožňuje používateľovi pripojiť fotoaparát k počítaču pomocou kábla USB na spracovanie RAW súborov (X-Pro2, X-T2, X100F). Nový firmware zlepší použiteľnosť riadenia štúdiových bleskov tretích strány (X-Pro2, X-T2, X100F) a výrazne zlepší algoritmus tracking AF-C v zóne a tracking AF (X-Pro2, X-T2), pridá sa podpora 4K videa, funkcia tetheringu (X-Pro2) a nové funkcia rozšíria použiteľnosť dotykového displeja aj pri fotení cez hľadáčik (X-T20).

 

Dostupnosť:

- cca koniec Nov.: X-T2, X-T20

- cca koniec Dec.: X-Pro2, X100F

 

Označenie nových verzii:

FUJIFILM X-Pro2: Ver.4.00

FUJIFILM X-T2: Ver.3.00

FUJIFILM X100F: Ver.2.00

FUJIFILM X-T20: Ver.1.10

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie