FUJISTA.SK

Cena

1767
11767
fujista i shoot x tricko siltovka 1
Novinka
€17,99
(€14,99 bez DPH)

Kvalitné tričko GILDAN HAMMER s motívom "I SHOOT X", ktoré poteší každého Fujistu :)

fujista i shoot x mikina 1
Novinka
€33
(€27,50 bez DPH)

Štýlová mikina s kapucňou STEDMAN a motívom "I SHOOT X", ktorá poteší každého Fujistu :)

fujista leather clutch 1
Novinka Tip
€39
(€32,50 bez DPH)

FAREBNÉ SPRACOVANIE A ÚPRAVU POPRUHU NÁM ŠPECIFIKUJTE V POZNÁMKE Kožený popruh na ruku je určený primárne pre menšie fotoaparáty. Remeň je vyrobený z ťažkej kože, koncovky a kožené chrániče sú vyrobené z hovädzej kože. Popruhy sú maximálne moderné, trendy, štýlové a hlavne spoľahlivé. Popruh je vyrábaný špeciálne pre kompaktné telá, ktoré majú práve fotoaparáty Fujifilm. Aj napriek tomu, že sa jedná o tenký popruh, je veľmi silný a pevný.

fujista strap 1
Novinka Tip
€55
(€45,83 bez DPH)

FAREBNÉ SPRACOVANIE A ÚPRAVU POPRUHU NÁM ŠPECIFIKUJTE V POZNÁMKE Klasický pletený popruh na rameno má elegantný, a pritom designový vzhľad. Štruktúra popruhov pôsobí luxusne. Popruh je vyrobený zo zosilneného materiálu o priemere 10 mm, čo vám zabezpečí väčšie pohodlie pri nosení. Popruh sa vďaka tomu hodí ako pre menšie, tak aj väčšie fotoaparáty. Popruh je ukončený koncovkami vyrobenými z jednej spevnenej vrstvy pravej talianskej hovädzej kože s leštenými hranami, čo umocňuje jeho luxusný vzhľad. Vertikálne a vodorovné ručné šitie je viditeľné ako na vonkajších, tak na vnútorných častiach koženého zakončenia. Šitie poskytuje popruhu športovo-ležérny vzhľad a zabezpečuje maximálnu trvanlivosť. Prešívanie koncoviek je farebne prispôsobené vzhľadu popruhu. Súčasťou balenia sú taktiež dva 18 mm mäkké kožené chrániče, ktoré zabraňujú poškriabaniu fotoaparátu kovovými krúžkami. Popruh je dostupný v dvoch farebných variantách: čiernej a béžovej, a v dĺžkach: 90 cm, 100 cm a 110 cm.

fujista leather strap 1
Novinka Tip
€67
(€55,83 bez DPH)

FAREBNÉ SPRACOVANIE A ÚPRAVU POPRUHU NÁM ŠPECIFIKUJTE V POZNÁMKE Kožený popruh na rameno je primárne určený pre menšie fotoaparáty. Remeň je vyrobený z talianskeho hovädzieho krupónu, koncovky a kožené chrániče sú vyrobené z hovädzej kože a krčná podložka je vyrobená z mäkkej hovädzej kože. Popruhy sú maximálne moderné, trendové, štýlové a hlavne spoľahlivé. Popruh je vyrábaný špeciálne pre kompaktné telá, ktoré majú práve fotoaparáty Fujifilm. Aj napriek tomu, že sa jedná o tenký popruh, je veľmi silný a pevný.

5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom