Novinka Tip
Značka: FUJISTA.SK

Luxusný kožený popruh na rameno

Neohodnotené
€67 €55,83 bez DPH
Dodanie do: 3 týždne

FAREBNÉ SPRACOVANIE A ÚPRAVU POPRUHU NÁM ŠPECIFIKUJTE V POZNÁMKE

 

Kožený popruh na rameno je primárne určený pre menšie fotoaparáty. Remeň je vyrobený z talianskeho hovädzieho krupónu, koncovky a kožené chrániče sú vyrobené z hovädzej kože a krčná podložka je vyrobená z mäkkej hovädzej kože. Popruhy sú maximálne moderné, trendové, štýlové a hlavne spoľahlivé. Popruh je vyrábaný špeciálne pre kompaktné telá, ktoré majú práve fotoaparáty Fujifilm. Aj napriek tomu, že sa jedná o tenký popruh, je veľmi silný a pevný.

Kategória: FUJISTA.SK - HAND-MADE POPRUHY
Záruka: 2 roky
Dĺžka popruhu: 90 cm - 100 cm - 110 cm
Priemer: 8-9 mm (remeň)/10 mm (krčná podložka)
Materiál remeňa: Hovädzia talianska koža
Farba remeňa: Čierna, svetlá hnedá a tmavá hnedá
Kožená koncovka: Čierna, svetlá hnedá a tmavá hnedá
Farba prešitia: Čierna, svetlá hnedá a tmavá hnedá, červená, oranžová, žltá, tyrkysová modrá, tmavá modrá, khaki
Spevnenie kožených koncoviek: Šitie alebo nit
Farba šitia: Čierna, svetlá hnedá a tmavá hnedá, červená, oranžová, žltá, tyrkysová modrá, tmavá modrá, khaki
Farba nitovania: strieborné, čierne alebo zlaté
Typ uchytenia k fotoaparátu: 16 mm krúžky vyrobené z chirurgickej ocele
Ochranná podložka: vo farbe koncovky popruhu

Kožená šnúra má šírku len 8-9 mm a krčná podložka je o priemere 10 mm. Popruh sa dodáva s menšími 16 mm krúžkami, ktorými popruh jednoducho pripevníte k fotoaparátu. Súčasťou balenia sú taktiež dva 18 mm mäkké kožené chrániče, ktoré zabraňujú poškriabaniu fotoaparátu kovovými krúžkami. Remeň popruhu je zakončený koncovkami vyrobenými z jednej spevnenej vrstvy pravej talianskej hovädzej kože s leštenými hranami, čo umocňuje luxusný vzhľad popruhu. Vertikálne a vodorovné ručné šitie je viditeľné ako na vonkajších, tak na vnútorných častiach koženého zakončenia. Šitie poskytuje popruhu športovo-ležérny vzhľad a zabezpečuje maximálnu trvanlivosť. Prešitie koncoviek je farebne prispôsobené vzhľadu popruhu.

Napriek tomu vám ponúkame možnosť zosobnenia popruhu vďaka výberu vlastnej preferovanej farby prešitia a spojovacieho nitu. Ľahký a kompaktný popruh je dostupný v troch farebných variantách a troch dĺžkach: 90 cm, 100 cm a 110 cm.

Popruh je vyrobený na zákazku, každý kus je teda skutočným originálom, v Česku brašnárom, ktorého popruhy a produkty využívame už niekoľko rokov.