Novinka Tip
Značka: FUJISTA.SK

Klasický pletený popruh na rameno

Neohodnotené
€55 €45,83 bez DPH
Dodanie do: 3 týždne

FAREBNÉ SPRACOVANIE A ÚPRAVU POPRUHU NÁM ŠPECIFIKUJTE V POZNÁMKE

 

Klasický pletený popruh na rameno má elegantný, a pritom designový vzhľad. Štruktúra popruhov pôsobí luxusne. Popruh je vyrobený zo zosilneného materiálu o priemere 10 mm, čo vám zabezpečí väčšie pohodlie pri nosení. Popruh sa vďaka tomu hodí ako pre menšie, tak aj väčšie fotoaparáty. Popruh je ukončený koncovkami vyrobenými z jednej spevnenej vrstvy pravej talianskej hovädzej kože s leštenými hranami, čo umocňuje jeho luxusný vzhľad. Vertikálne a vodorovné ručné šitie je viditeľné ako na vonkajších, tak na vnútorných častiach koženého zakončenia. Šitie poskytuje popruhu športovo-ležérny vzhľad a zabezpečuje maximálnu trvanlivosť. Prešívanie koncoviek je farebne prispôsobené vzhľadu popruhu. Súčasťou balenia sú taktiež dva 18 mm mäkké kožené chrániče, ktoré zabraňujú poškriabaniu fotoaparátu kovovými krúžkami. Popruh je dostupný v dvoch farebných variantách: čiernej a béžovej, a v dĺžkach: 90 cm, 100 cm a 110 cm.

Kategória: FUJISTA.SK - HAND-MADE POPRUHY
Záruka: 2 roky
Dĺžka popruhu: 90 cm - 100 cm - 110 cm
Priemer: 10 mm
Materiál popruhu: Prémiový polyester
Farba popruhu: Čierna a béžová
Kožená koncovka: Čierna a béžová
Farba prešitia: Čierna a béžová
Typ uchytenia k fotoaparátu: 16 mm krúžky vyrobené z pochromovanej špirály
Ochranná podložka: vo farbe koženého zakončenia popruhu

Videli sme mnoho fotografov, ktorí mali na svojich fotoaparátoch priviazané šnúrky do topánok miesto popruhov. Najskôr nám to prišlo až príliš hipsterské, neskôr si nás to jednoducho získalo. Prečo? Šnúrky sú mäkké, pružné, pevné a predovšetkým skladné. Svojim spôsobom tak dávajú základ dobrému popruhu. Ich negatívom je však fakt, že degradujú design fotoaparátu, sú príliš tenké, a tak po čase začnú rezať a nakoniec u nich hrozí, že sa rozviažu a fotoaparát skončí na zemi. Hľadali

sme teda spôsob, ako také šnúrky pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Nemuseli sme však dumať príliš dlho, chytré hlavičky po celom svete už na to dávno prišli, a tak sme sa nechali inšpirovať a po dvoch mesiacoch práce na vlastných strapoch sme uviedli kolekciu týchto ručne zákazkovo vyrábaných klasických šnúrkových popruhov na rameno.

Popruh je vyrobený na zákazku, každý kus je teda skutočným originálom, v Česku brašnárom, ktorého popruhy a produkty využívame už niekoľko rokov.