Značka: FUJIFILM

Fujinon XF 60 mm F2.4 R Macro

Neohodnotené
€699 €582,50 bez DPH
Dodanie do: 1-3 dní

Malý a ľahký makroobjektív XF 60 mm F2.4 R Macro s pomerom zväčšenia 1:2 je určený všetkým fotografom, ktorí milujú prírodu alebo sa chcú venovať produktovej fotografii. Minimálna zaostriteľná vzdialenosť s týmto teleobjektívom je 26,7 cm. Zaostrovanie je možné uskutočňovať manuálne aj automaticky a cloniť sa dá v rozmedzí skvelých F2.4-F22. Kresba objektívu je ostrá aj pri maximálne otvorenej clone.

Kategória: Pevné objektívy
Konštrukcia objektívu: 10 členov / 9 skupín
Dĺžka objektívu: 70,9 mm
Počet lamiel clony: 9
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 26,7 cm
Hmotnosť: 215 g
Tesnenie (prach/vlhkosť): Nie
Priemer závitu filtra: 39 mm

Monofokálne objektívy Fujinon triedy XF sú navrhnuté pre fotoaparáty Fujifilm X-Pro1 a X-Pro2. Prednosťou týchto skiel je vysoká optická kvalita a spoľahlivé mechanické prevedenie. Použité členy sú vyrobené z vysokokvalitného optického skla, vybaveného Super EBC vrstvami. Pre dosiahnutie optimálnej hĺbky ostrosti sú objektívy vybavené clonovým krúžkom s možnosťou clonenia po 1/3 kroku. Objektí pokrýva zorný uhol 26,6 °. V optickej sústave, ktorá sa skladá z 10 členov v 8 skupinách, sú zahrnuté špeciálne členy, ktoré minimalizujú výskyt optických chýb.

Test auto focus XF 60 mm on Fujifilm X-T10

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie