Značka: FUJIFILM

Fujinon XF 35 mm F2.0 R WR, strieborný

Neohodnotené
€449 €374,17 bez DPH
Dodanie do: 1-3 dní

Fujifilm XF 35 mm F2.0 R WR je kvalitný svetelný objektív, ktorý je odolný voči prachu a striekajúcej vode. Budete nadšení jeho interným systémom ostrenia s rýchlosou až 0,08 sekundy. Je vybavený 9 lamelovou clonou, ktorá vytvára príjemný plynulý kruhový bokeh. Svetelnosť je úplne optimálna, kompaktné rozmery, výrazne nízka hmotnosť a tesnenie sú jeho nespornými výhodami. Objektív ponúkame v čiernom a striebornom prevedení.

Kategória: Pevné objektívy
Konštrukcia objektívu: 9 členov / 6 skupín
Dĺžka objektívu: 46 mm
Počet lamiel clony: 9
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 28 cm
Hmotnosť: 170 g
Tesnenie (prach/vlhkosť): Áno
Priemer závitu filtra: 43 mm

Objektív Fujinon XF 35 mm F2.0 R WR je v poradí druhá pevná tridsaťpäťka od Fujifilmu, určená pre systém X. Tou prvou je XF 35 mm F1.4 R. Čo sa týka obrazovej kvality, za starším modelom vôbec nezaostáva, dokonca ho v niektorých ohľadoch prekonáva. Kresbovo je na tom veľmi dobre a skvelo sa dokáže vysporiadať s protisvetlom. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 30cm. Ostrenie krokového motora je rýchle a veľmi tiché. Príjemné ovládanie clony pomocou krúžku s krokom ⅓ EV. Fujinon 35 mm F2.0 WR výborne poslúži ako ľahký základný objektív, ekvivalent klasickej päťdesiatky. Vďaka malým rozmerom sa skvelo hodí ku kompaktnejším fotoaparátom triedy X. Tesnenie voči prachu a vode oceníte pri použití na rovnako tesnených telách (napr. X-T2).

Fuji Guys - Fujifilm XF 35 MM F2.0 R WR Product Overview

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie