Značka: FUJIFILM

Fujinon XF 18-55 mm F2.8-4 R LM OIS

Neohodnotené
€749 €624,17 bez DPH
Dodanie do: 1-3 dní

Objektív XF 18-55 mm s optickou stabilizáciou má rýchle automatické zaostrovanie len za 0,1 sekundy, takže skutočne zachytíte všetko, čo chcete, a to bez akéhokoľvek rozmazania. Obvykle sú setové objektívy vnímané ako obyčajné objektívy, ale tento je skutočne iný a vďaka tichému chodu je vhodný aj pre nahrávanie videa. V kombinácii so setovým objektívom Fujinon XF18-55 mm sa fotoaparát stáva nenahraditeľným spoločníkom všetkých fotografov, ktorí uznávajú univerzálnosť a fotografovanie s ľahkosťou a naľahko.

Kategória: Zoom
Konštrukcia objektívu: 14 členov / 10 skupín
Dĺžka objektívu: 70,4 mm
Počet lamiel clony: 7
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 30 cm
Optická stabilizácia: ÁNO
Hmotnosť: 330 g
Tesnenie (prach/vlhkosť): NIE
Priemer závitu filtra: 58 mm

Tento krátky objektív s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou často pokrýva používanie ohniska od 18 mm na širokom konci po teleobjektív 55 mm. Vyspelá optická a mechanická konštrukcia umožnila zachovať kompaktné rozmery objektívu, a to aj pri nízkom clonovom čísle F2.8-4.0. Ide o rýchly a jednoducho prenosný objektív, ktorý ponúka prémiovú kvalitu obrazu rôznych scén, vhodný na fotografovanie pri zlom osvetlení a fotografovaní scén s nádherným efektom bokeh (rozostrené pozadie). Je vybavený mechanizmom OIS (Optická stabilizácia obrazu) ekvivalentný 4 krokom, ktorý kompenzuje chvenie prístroja a zabraňuje rozmazaniu snímok. Objektív je vybavený clonovým krúžkom, ktorý fotografovi umožňuje jednoducho nastaviť clonu bez toho, aby musel oddialiť oko od hľadáčika. Objektív má 17 členov v 12 skupinách, 3 sú asférické a 3 ED, taktiež má špeciálne nano vrstvy a clona je zložená z 9 lamiel. Jeho vnútorný autofokus ostrí od 30 cm. Ostrenie je elektrické. Blízko tela fotoaparátu je krúžok pre nastavenie clony, ktorý je vhodný pre jednoduchú prácu s objektívom.

Introducing the FUJINON XF 18-55 mm F2.8-4 R LM OIS lens

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie