Značka: FUJIFILM

Fujinon XF 100-400 MM F4.5-F5.6 R LM OIS WR

Neohodnotené
€1 899 €1 582,50 bez DPH
Dodanie do: 1-3 dní

Konečne tu je skutočne dlhý objektív, ktorý je stvorený pre fotografov wildlife a športu. Lineárny motor im naviac umožňuje rýchle automatické ostrenie a robí tak tento objektív dokonalým pre fotografovanie rýchlo sa pohybujúcich objektov, vrátane lietadiel a športových motorových vozidiel. Aby bolo naozaj zrejmé, že je tento objektív vhodný do terénu, je konštruovaný tak, aby bol odolný voči vode a prachu. Zároveň ho môžete používať pri teplotách až -10 °C. Na predné prvky objektívu bol naviac nanesený fluórový náter, ktorý odpudzuje vodu a nečistoty, čím maximálne zvyšuje odolnosť objektívu.

Kategória: Zoom
Konštrukcia objektívu: 21 členov / 14 skupín
Dĺžka objektívu: 211 mm
Počet lamiel clony: 9
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 175 cm
Optická stabilizácia: ÁNO
Hmotnosť: 1375 g
Tesnenie (prach/vlhkosť): ÁNO
Priemer závitu filtra: 77 mm

FUJINON XF 100-400 mm F4.5-5.6 R LM OIS WR je skvelý teleobjektív s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, ktorá zodpovedá 152-609 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu). Vysoko výkonná optická konštrukcia zložená z 21 prvkov v 14 skupinách obsahuje 5 ED šošoviek a 1 Super ED šošovku, ktorá pomáha obmedzovať chromatické chyby, ku ktorým často dochádza práve pri teleobjektívoch. Výsledkom je najvyššia kvalita obrazu v tejto triede. Objektív bol navrhovaný pre ručné fotografovanie so stabilizačným systémom 5.0 stop a váži menej než 1,4 kg. Vzhľadom na svoju veľkosť bol vybavený statívovým prstencom s možnosťou otáčania, ktoré sa jednoducho aretuje skrutkou, umiestnenou na ľavej strane. Naspodku sú navyše umiestnené dve menšie skrutky, ktoré umožňujú odmontovať statívovú objímku, no prstenec ostáva na objektíve.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie