Značka: FUJIFILM

Fujifilm XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ

Neohodnotené
€299 €249,17 bez DPH
Dodanie do: 2 - 5 dní

Fujifilm XC 14-55 mm je univerzálny kompaktný základný objektív, ktorý disponuje optickou stabilizáciou obrazu, veľmi hladkým chodom zoomovacieho a ostriaceho krúžku a kvalitnou kresbou. Super ľahký objektív Fujifilm XC 15-45 mm ponúka príjemnú svetelnosť F3.5-5.6 a 3x optické priblíženie. Jeho pracovný rozsah začína širokouhlým ohniskom 22,5 mm, ideálnym pre reportáž a končí na ohnisku 67,5 mm po prepočte, ktoré je vhodné pre všetkých portrétnych fotografov.

Objektív je dostupný vo farbách: strieborná/čierna (Výber farby zadajte do poznámky, prosím)

Kategória: Zoom
Záruka: 2 roky
Konštrukcia objektívu: 10 členov / 9 skupín
Ohnisková vzdialenosť: 15 - 45 mm
Minimálna clona: F3.5-5.6
Maximálna clona: F22
Zaostrovací rozsah: 13 cm (široký koniec)/35 cm (dlhý koniec)
Priemer filtra: 52 mm

Elektronický zoom a pohodlné používanie

Malý, zasúvací objektív sa dal vytvoriť pomocou elektrického ovládania priblíženia. Po zapnutí fotoaparátu sa objektív automaticky vysunie a je pripravený na snímanie. 

Otočením krúžku približovania možno zvoliť dve rýchlosti približovania. Objektív sa posúva do príslušnej polohy rovnomernou rýchlosťou, čo pri snímaní filmov vytvára hladký približovací pohyb.

Optická stabilizácia obrazu

Elektrické priblíženie obsahuje technológiu optickej stabilizácie obrazu 3.0-stop kompatibilnú s pokynmi CIPA, ktorá fotografom pomáha snímať v podmienkach s malým množstvom svetla.

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie

Systém vnútorného zaostrovania AF používa krokovací motor na pohon ľahkých zaostrovacích prvkov pre rýchly a tichý výkon automatického zaostrovania.