Akcia Tip
Značka: FUJIFILM

Fujifilm X-T30 + Fujinon XF 18-55 mm F2.8-4, grafitovo-strieborný + batéria Patona Platinum ZADARMO

Neohodnotené
€1 299 €1 082,50 bez DPH
Dodanie do: 2 - 5 dní

Prémiový fotoaparát X-T30 je horúcou novinkou spoločnosti Fujifilm, ktorá je vybavená množstvom nových funkcií, čo z totho fotoaparátu robí malého, no zároveň silného spoločníka pre každého fotografa. Ponúka vynikajúci výkon s využitím obrazového snímača a procesora 4. generácie, ktorý disponuje rozlíšením 26,1 megapixelov a rýchlym AF.

Kategória: X-T30
Záruka: 2 roky
Formát snímača: APS-C
Rozlíšenie: 26,1 Mpx
Typ snímača: BSI CMOS X-Trans 4
Veľkosť snímača (mm): 23,6x15,6
Obrazový procesor: X-Processor 4
ISO - minimálna citlivosť:: 100
ISO - maximálna citlivosť: 51200
Typ uzávierky: Mechanická a elektronická
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/32000

Fázová detekcia AF pokrýva celé obrazové pole (100%). Medzi ďalšie pokročilé funkcie patrí Focus Lever pre ľahké posunutie bodu zaostrenia, nový intuitívny dotykový displej s lepšou odozvou a zdokonalený dizajn tela, ktorý ponúka lepšiu ergonómiu pri stálom zaistení pre pohodlné snímanie aj pri väčších objektívoch.

 

Algoritmus AF bol vylepšený od algoritmu použitého vo fotoaparáte FUJIFILM X-T3, ktorý prináša ešte pokročilejší výkon kontinuálneho AF. Zahŕňa to zvýšenú presnosť detekcie tváre a očí a zavedenie funkcie Face Selection (Automatická voľba tváre), ktorá vám poskytne prioritné automatické zaostrenie na vybraný subjekt.

 

Tento vývoj výkonnosti AF je dostupný nielen pri fotografovaní, ale aj počas natáčania videa. Zlepšená stabilita expozície pri zaostrovaní tváre / očí a rozpoznávanie tváre v režime AF-C (nepretržitý AF) zvyšuje jednoduchosť používania. Aj samotný výkon videa bol vylepšený a ponúka záznam s vysokým rozlíšením a plynulé nahrávanie videozáznamov 4K / 30P.

 

Vďaka vyššie uvedenému vývoju fotoaparát oslovuje širšie spektrum používateľov od profesionálnych fotografov až po začiatočníkov tým, že je vždy schopný bez problémov poskytovať kvalitné obrázky bez ohľadu na skúsenosti užívateľa.