Značka: FUJIFILM

FUJIFILM X-T3 + XF 16-80mm/f4, čierny

Neohodnotené
€1 799 €1 499,17 bez DPH
Skladom (1 ks)

 Model X-T3 je vybavený novým snímačom X-Trans CMOS 4 a procesorom X-Processor 4, ktorý prináša novú, štvrtú generáciu radu X.

Kategória: X-T3
Záruka: 2 roky
Formát snímača: APS-C
Rozlíšenie: 26,1 Mpx
Typ snímača: BSI CMOS X-Trans 4
Veľkosť snímača (mm): 23,6x15,6
Obrazový procesor: X-Processor 4
ISO - minimálna citlivosť: 80
ISO - maximálna citlivosť: 51200
Typ uzávierky: Mechanická a elektronická
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/32000

Model X-T3 je vybavený novým snímačom X-Trans CMOS 4 a procesorom X-Processor 4, ktorý prináša novú, štvrtú generáciu radu X.

    1. X-Trans CMOS 4: Je snímač APS-C s technológiou back-illuminated s viac ako 4-násobným počtom fázových detekčných pixelov ako súčasné modely (*3), ktoré sú rozložené po celej ploche. Najnižšou citlivosťou je ISO160 a natívne rozlíšenie až 26 megapixelov. Limit automatického zaostrovania pri zhoršených svetelných podmienkach bol tiež rozšírený až do -3EV


    2. X procesor 4: Tento procesor má 4 jadrá na dosiahnutie rýchlosti spracovania obrazu a je 3 krát rýchlejší ako jeho predchodca. Nielenže zvyšuje presnosť a rýchlosť automatického zaostrovania, procesor je prvý na svete, ktorý poskytuje 10bitový výstup 4K/60P, ktorý spĺňa potreby profesionálnych videozáznamov v mirrorless fotoaparáte so snímačom veľkosti APS-C alebo väčším. Je tiež schopný okamžite riešiť komplexné úlohy spracovania obrazu, ako je jedinečná funkcia FUJIFILM "Color Chrome Effect" a "Monochrome" dosahujúc teplý alebo studený nádych. Model X-T3 plne využíva snímač a procesor štvrtej generácie a zlepšuje výkonnosť.

 

 

Čo nám nový model X-T3 prináša v praxi:


    (1) Vyššia kvalita obrazu: Snímač veľkosti APS-C má rozlíšenie 26 megapixelov a dosahuje rovnakú nízku úroveň šumu ako súčasné modely, a to aj po zvýšení počtu pixelov.
    (2) Dramaticky vylepšený výkon automatického zaostrovania: 1,5 krát rýchlejšie spracovanie dát ako pri súčasných modeloch, ktoré prináša rýchlejší a presnejší AF a podstatne zvýšený výkon pri detekcii tváre/očí, vďaka fázovej detekcii s 2,16M bodmi, ktoré sú usporiadané po celej ploche snímača.

    (3) Významné zlepšenie sledovania rýchlo sa pohybujúceho predmetu: Pri kontinuálnom snímaní s maximálnou frekvenciou až 30 snímok za sekundu bez zatmenia hľadáčiku, tzv. „blackout-u“.
    (4) Video výkon pre profesionálov: Podpora 4K/60P 4:2:0 10 bitový interný záznam na SD karty, rovnako ako 4K/60P 4:2:2 10 bitový HDMI výstup, ktorý možno natáčať súčasne. K dispozícii bude tiež špeciálna video simulácia, režim "ETERNA", ktorý poznáte z modelu X-H1.