Značka: FUJIFILM

FUJIFILM X-T3 + XF 16-80mm/f4, čierny

Neohodnotené
€1 799 €1 499,17 bez DPH
Skladom (1 ks)

 Model X-T3 je vybavený novým snímačom X-Trans CMOS 4 a procesorom X-Processor 4, ktorý prináša novú, štvrtú generáciu radu X.

Kategória: X-T3
Záruka: 2 roky
Formát snímača: APS-C
Rozlíšenie: 26,1 Mpx
Typ snímača: BSI CMOS X-Trans 4
Veľkosť snímača (mm): 23,6x15,6
Obrazový procesor: X-Processor 4
ISO - minimálna citlivosť: 80
ISO - maximálna citlivosť: 51200
Typ uzávierky: Mechanická a elektronická
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/32000

Model X-T3 je vybavený novým snímačom X-Trans CMOS 4 a procesorom X-Processor 4, ktorý prináša novú, štvrtú generáciu radu X.

    1. X-Trans CMOS 4: Je snímač APS-C s technológiou back-illuminated s viac ako 4-násobným počtom fázových detekčných pixelov ako súčasné modely (*3), ktoré sú rozložené po celej ploche. Najnižšou citlivosťou je ISO160 a natívne rozlíšenie až 26 megapixelov. Limit automatického zaostrovania pri zhoršených svetelných podmienkach bol tiež rozšírený až do -3EV


    2. X procesor 4: Tento procesor má 4 jadrá na dosiahnutie rýchlosti spracovania obrazu a je 3 krát rýchlejší ako jeho predchodca. Nielenže zvyšuje presnosť a rýchlosť automatického zaostrovania, procesor je prvý na svete, ktorý poskytuje 10bitový výstup 4K/60P, ktorý spĺňa potreby profesionálnych videozáznamov v mirrorless fotoaparáte so snímačom veľkosti APS-C alebo väčším. Je tiež schopný okamžite riešiť komplexné úlohy spracovania obrazu, ako je jedinečná funkcia FUJIFILM "Color Chrome Effect" a "Monochrome" dosahujúc teplý alebo studený nádych. Model X-T3 plne využíva snímač a procesor štvrtej generácie a zlepšuje výkonnosť.

 

 

Čo nám nový model X-T3 prináša v praxi:


    (1) Vyššia kvalita obrazu: Snímač veľkosti APS-C má rozlíšenie 26 megapixelov a dosahuje rovnakú nízku úroveň šumu ako súčasné modely, a to aj po zvýšení počtu pixelov.
    (2) Dramaticky vylepšený výkon automatického zaostrovania: 1,5 krát rýchlejšie spracovanie dát ako pri súčasných modeloch, ktoré prináša rýchlejší a presnejší AF a podstatne zvýšený výkon pri detekcii tváre/očí, vďaka fázovej detekcii s 2,16M bodmi, ktoré sú usporiadané po celej ploche snímača.

    (3) Významné zlepšenie sledovania rýchlo sa pohybujúceho predmetu: Pri kontinuálnom snímaní s maximálnou frekvenciou až 30 snímok za sekundu bez zatmenia hľadáčiku, tzv. „blackout-u“.
    (4) Video výkon pre profesionálov: Podpora 4K/60P 4:2:0 10 bitový interný záznam na SD karty, rovnako ako 4K/60P 4:2:2 10 bitový HDMI výstup, ktorý možno natáčať súčasne. K dispozícii bude tiež špeciálna video simulácia, režim "ETERNA", ktorý poznáte z modelu X-H1.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie