Značka: FUJIFILM

Fujifilm X-T100 + Fujinon XC 15-45 mm F3.5-5.6 OIS PZ, strieborný

Neohodnotené
€599 €499,17 bez DPH
Dodanie do: 1-3 dní

Mladých, či začínajúcich, fotografov model X-T100 určite nadchne. Je podľa nás ideálnou voľbou pre nadšených amatérskych fotografov, ktorí túžia po cenovo dostupnom, ale vysoko kvalitnom fotoaparáte. Krásny retro dizajn a nádych prameniaci z podstaty série X-T, navyše vo veľmi príjemnej cenovej kategórii. Mladá generácia bude určite veľmi potešená možnosťou robiť krásne fotky v super rozlíšení, práve vďaka tomuto fotoaparátu. X-T100 je ideálnym fotoaparátom pre tých, ktorí sa chcú začať venovať portrétnej fotografii či plánujú rozvoj blogerstva.

Kategória: X-T100
Záruka: 2 roky
Formát snímača: APS-C
Rozlíšenie: 24, 2 Mpx
Typ snímača: CMOS
Veľkosť snímača (mm): 23,6x15,6
ISO - minimálna citlivosť: 100
ISO - maximálna citlivosť: 51200
Typ uzávierky: Mechanická a elektronická
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/32000

Model X-T100 kombinuje snímač APS-C s rozlíšením 24,2 megapixelov s procesorom pre spracovanie obrazu, aby sa dosiahla vysoká fotografická kvalita značky FUJIFILM. V kombinácii s dodávaným objektívom FUJINON ponúka fotoaparát ostré snímky aj pri zhoršenom osvetlení, široký dynamický rozsah a vynikajúcu reprodukciu farieb.

X-T100 obsahuje fázové automatické zaostrovanie a novo vyvinutý algoritmus pre modely série X vlajkových lodí. Systém rýchleho a precízneho automatického zaostrovania Intelligent Hybrid AF zaisťuje, že okamžite zachytíte tie najlepšie fotografické momenty. Ďalej vyvinutý režim SR+ Auto teraz kombinuje rozpoznávanie tváre a scén. Tieto automatické funkcie robia fotoaparát prístupný a ľahko použiteľný pre každého.