Novinka
Značka: FUJIFILM

Fujifilm X-Pro3 telo, DURA čierny (NOVINKA)

Neohodnotené
€2 099 €1 749,17 bez DPH
Informujte sa o dostupnosti

FUJIFILM X-PRO3 DURA BLACK BODY

Nový digitálny fotoaparát X-Pro3 s APS-C obrazovým čipom 26,1MPx, novým vysokorýchlostným ostrením a hybridným hľadáčikom. Fujifilm X-Pro3 je samozrejme vybavený vodeodolným a prachotesným telom, čo predurčuje tento Street fotoaparát na fotografovanie v najnáročnejších podmienkach. Novinkou je aj štýlový a inovatívny zadný stavový displej na zadnej strane LCD displeja.

Kategória: X-Pro3
Záruka: 2 roky

X-Pro3 má jedno z najodolnejších vyhotovení tiel fotoaparátov vďaka použitiu titánu, ktorý má vynikajúci pomer odolnosti a hmotnosti. K dispozícii budú dve farebné variácie s ďalšou technológiou povrchového kalenia DuratectTM.

X-Pro3 používa snímač s rozlíšením 26.1MP X-TransTM CMOS 4 s technológiu BSI a procesor na spracovanie obrazu “X-Processor 4”, prvýkrát uvedený vo fotoaparáte FUJIFILM X-T3.

Použitím tejto kombinácie a nového firmvéru AF s detekciou fáz teraz pracuje aj pri jase -6EV, ktorý je veľmi blízko tmy. Nový „Pokročilý hybridný hľadáčik“ využíva organický panel EL s vysokým rozlíšením 3,69 milióna bodov a vyznačuje sa vysokou svietivosťou a pokročilou farebnou reprodukciou.

Novinkou je aj filmová simulácia filmu „CLASSIC Neg“, ktorá simuluje negatívny farebný film, ktorý sa bežne používal pri každodenných fotografiách.